ďťż
Cywilizacja śmierci

WIEĹťA WIDOKOWA JAGODA

http://wiadomosci.wp.pl/k...ml?ticaid=18037Nie osądzajcie jeśli nie znacie całej sprawy! Może ma pecha i jej gumka 4 razy pękła, faszyści ciemnogrodzcy!

W takich sytuacjach zastanawiam się, czy nie byłoby lepiej gdyby takich ludzi sterylizować, w sumie jak ich geny wylecą ze światowej puli to będzie lepiej
Niech ich piekło pochłonie skurwysynów:

http://www.sfora.pl/Aborc...odpowiada-a6477Niech ich piekło pochłonie skurwysynów:

http://www.sfora.pl/Aborc...odpowiada-a6477


Pójdźmy dalej niech ustanowią takie prawo które pozwoli ukatrupić kogoś kto nas wkurwi.
Jak laska nie da nam dupy to do eutanazji z nią, albo jak chujowa jest panienka w łóżku to po numerku powinniśmy mieć prawo do egzekucji aby inni potencjalni amanci nie musieli tracić czasu na to drewno.

Swoją drogą prawo do eutanazji z powodu płci dziecka to jakaś paranoja i zbydlęcenie.

o tempora, o mores

Swoją drogą prawo do eutanazji z powodu płci dziecka to jakaś paranoja i zbydlęcenie

a z powodu koloru skory ?
tak samo..zbydlęcenie

tak samo..zbydlęcenie


tak samo..zbydlęcenie

mysle ze wiele osobnikow z tego forum uznalo by to za dosc sluszna koncepcje

mysle ze wiele osobnikow z tego forum uznalo by to za dosc sluszna koncepcje

jak widać dla niektórych koncepcja jest przeciwieństwem antykoncepcji
Mnie w kontekście tego ciekawi dokąd dociągnięty zostanie ten morderczy absurd bo jak już płeć nie to co jeszcze może być wyznacznikiem "przydatności". Ale bądź co bądź to szwedzi największy obóz imigrantów w europie.
najwiekszy oboz to francja, szwecja nie ma szans w tej kategorii.
najciekawsze w tym wszystkim jest to ze ja sie o takich rzeczach dowiaduje z forum, w szedzkich mediach takie wiadomosci nie sa specjalnie eksponowane.
To swoją drogą ciekawe też że jeśli jakieś problemy rasowe się pojawiają jest to łapanie szwedzkich neonazistów itd.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Mialam-4-aborcje-zanim-skonczylam-16-lat,wid,11118407,wiadomosc.html?ticaid=18037


To napisał onet na podstawie Daily Mail. Daily Mail to coś takiego jak u nas FAKT... to co w Daily Mail jest tyle samo warte co np. ta "Faktowa" wiadomość:


pozdrawiam

Daily Mail to coś takiego jak u nas FAKT

panie swiety, dawno nie slyszalem takiej bzdury

The Sun jest jakies 10 pieter ponad faktem a Daily Mail jest 40 pieter ponad The Sun

get your facts straight son


to jest zasadniczo sluszna koncepcja


od koncepcji to jestem tutaj ja
Daily mail to propagandowa gadzinówka na takim samym poziomie jak the sun czy FAKT. Różnią się tylko obiektami, które atakują i których nie lubią.

Tu masz opisane kilkanaście przykładów jak dziennikarze tego tabloidu potrafią kłamać i podrasować pierwotne informacje.

http://www.mailwatch.co.uk/

Znalazłem też kiedyś fajny tekst przedstawiający czyjąś tam opinię o Daily Mail, ale nie mam już źródła do niego:


Obsesses over royalty, members of the aristocracy, and the upper classes in the same way that the Sun obsesses over Z-list celebrities and WAGs

(...)

Actually believed that bird flu was going to wipe out half the world; believed the same about every single so-called epidemic before it; predicts The End Of The World every other month, whether it be by asteroid, epidemic or nuclear war

(...)

Has an on-off feud with The Times; hates The Independent, Polly Toynbee, Tony Blair, and, surprisingly, David Cameron, because he does not subscribe to their particular brand of Right-wing politics; disdains the Sun, the Daily Star, the Mirror and the News of the World despite being only one rung above them (purely because their page 3 happens not to have a topless woman on it ); sister paper to the Daily Express

(...)

Has to have an article EVERY SINGLE FUCKING DAY about 'Political Correctness gone mad', purely to further its BNP-loving, homophobic, racist, Islamophobe agendaTaki FAKT, tyle że celujący w gusta przeciętnej publiki konserwatywnej.
cieszy obiektywny i wywazony ton

nie no sorry facet ale jak juz wklejasz linki to niech one beda mialy jakas merytoryczna zawartosc ponad emocjami zlewaczalych leberalow

tan mailwatch to jakas odmiana Nigdy Wiecej dla szperajacych w prasie

nie no sorry facet ale jak juz wklejasz linki to niech one beda mialy jakas merytoryczna zawartosc ponad emocjami zlewaczalych leberalow

Widać nie zajrzałeś na tamtą stronę... masz tam dokładnie linki do informacji ze źródeł i tego jak je Daily Mail wypacza. Podam tylko jeden przykład, jak chcesz ich więcej to przeczytaj mailwatch.

Oryginalna informacja:
http://www.migrationwatch...eleases.asp#192 - jedna, czteroosobowa rodzina imigranta - jeden milion.

informacja przerobiona przez Daily Mail:
http://www.dailymail.co.u...ls-amnesty.html jeden imigrant - jeden milion

To emocje, czy merytoryczne wykazanie błędu?

Daily Mail, gazeta gdzie 4=1. To dopiero obiektywizm. Taki jak w tvn24 - cała prawda całą dobę.

A po co pismaki z tej gazety tak robią? Bo czytelnicy ich wypocin oczekują artykułów jak najbardziej wyolbrzymiających zagrożenia, na które konserwatyści są wyczuleni. Sam jestem konserwatystą ale nie lubię jak ktoś robi mnie w chuja.


tan mailwatch to jakas odmiana Nigdy Wiecej dla szperajacych w prasie

Szperanie w prasie, czyli tzw. dociekliwość, nie jest czymś negatywnym. Wolę dociekliwość niż gazetę, która byle pierdnięcie opisze jako huragan.


 

Powered by WordPress dla [WIEĹťA WIDOKOWA JAGODA]. • Design by Free WordPress Themes.