Mity

WIEŻA WIDOKOWA JAGODA

Przez forum przewinê³o siê wiele linków które w skuteczny sposób obalaj± propagandê lewicow±, lewack±.
By³y sznurki m.in. do badañ, przeprowadzonych chyba przez Kidprotect, jak wielu homoseksualistów jest tak¿e pedofilami. By³y linki neguj±ce wiele tez ró¿owych k³amców (np. globalne ocieplenie) lecz gin± one w ró¿nych tematach jak " Homoseksualizm", "A w mediach polskojêzycznych dzi¶ napisali/powiedzieli..." a tak¿e wielu innych.

W zwi±zku z tym postanowi³em za³o¿yæ zbiorczy w±tek do którego podawane bêd± tylko linki do faktów które obalaj± k³amliwe tezy.

Zastanawia³em siê czy za³o¿yæ ten temat, bo w pewnym stopniu jest on podobny do w±tku "A w mediach...", ale my¶lê, ¿e taki temat siê przyda.
Czasami dyskutujê z osobami z drugiej strony barykady i zazwyczaj odsy³anie do literatury nic nie daje, lepiej mieæ konkretn± linkê któr± mo¿na podes³aæ na gg do pewnej osoby (tudzie¿ umie¶ciæ na forum).
A przegl±danie setek stron w ró¿nych tematach gdzie tocz± siê te¿ dyskusje odbiegaj±ce od g³ównego w±tku mija siê z celem.

Na dobry pocz±tek - mit rajskiej Szwecji. Og³upieni propagand± ludzie uwa¿aj±, ¿e to istny Eden w Europie, ludzie s± przeszczê¶liwi, gospodarka nie ma sobie równych. Sponsorowane "badania", rankingi w których Szwecja wygrywa jesli chodzi o poziom ¿ycia itp a pomijaj±ce wiele faktów (jak zad³u¿enie kraju-zreszt± problem wszystkich socjalistycznych krajów) s± wykorzystywane przez po¿ytecznych idiotów, a tak¿e osoby celowo manipuluj±ce lud¼mi.

Homoseksualizm - Reporta¿ Frondy
Tutaj rozmowa, do której ¼ród³a w internecie znale¼æ nie mogê. Napewno wywiad ten by³ te¿ ju¿ na tym forum.

Z Richardem Cohenem, prezesem International Healing Fundation w Waszyngtonie, rozmawia Katarzyna Cegielska .

Przyjecha³ Pan do Polski jako ¶wiadek, który chce daæ ¶wiadectwo, ¿e jest stuprocentowa szansa na wyj¶cie z homoseksualizmu. W Polsce s³yszymy obecnie z jednej strony, ¿e homoseksualizm to nie choroba, a z drugiej, ¿e jest uwarunkowany genetycznie. Proszê powiedzieæ, czym jest homoseksualizm?
- Po pierwsze, nikt nie rodzi siê homoseksualist±. Wielu naukowców uwa¿a, ¿e orientacja p³ciowa dokonuje siê we wczesnym dzieciñstwie i zale¿y od kilku czynników - biologicznych, psychicznych i socjologicznych. Takiego zdania jest równie¿ Amerykañskie Towarzystwo Psychologiczne. A wiêc mo¿emy z ca³± pewno¶ci± powiedzieæ, ¿e nie ma ¿adnych naukowych dowodów na to, ¿e homoseksualizm jest genetyczny czy przekazywany biologicznie.

Sk±d zatem wziê³y siê te niedorzeczne teorie?
- Kampania, która wystartowa³a ponad 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych, zorganizowana przez ró¿ne grupy homoseksualistów, polega na tym, by tak wp³yn±æ na opiniê publiczn±, aby spo³eczeñstwo uwierzy³o, ¿e ludzie rodz± siê jako homoseksuali¶ci i nie mog± siê zmieniæ. Filozofia tej kampanii jest podobna do filozofii komunizmu. Trzeba powiedzieæ co¶ wystarczaj±co g³o¶no, powtarzaæ wystarczaj±co czêsto przez d³ugi czas, by spo³eczeñstwo uwierzy³o w to k³amstwo.

W jaki sposób choroba homoseksualizmu zaczê³a siê rozwijaæ u Pana?
- By³o piêæ takich czynników, które wp³ynê³y na to, ¿e zacz±³em w pewnym momencie odczuwaæ poci±g do osób tej samej p³ci. Po pierwsze, z powodu mojego ojca, który nie wiedzia³, jak wychowywaæ dzieci. By³ bardzo apodyktyczny i miêdzy nami istnia³ wielki dystans. Po drugie, by³em zbyt blisko matki. Jej relacja z mê¿em, czyli moim ojcem, by³a bardzo trudna. Jako dziecko czu³em jej ból. Mia³em te¿ starszego o cztery i pó³ roku brata. Kiedy ojciec z³o¶ci³ siê i krzycza³ na niego, brat krzycza³ i bi³ mnie. Stara³em siê podj±æ z nim walkê, ale by³ wy¿szy i silniejszy, wiêc by³em bez szans. W efekcie tego w domu panowa³ niezdrowy uk³ad - by³em bardzo blisko matki, a zbyt daleko od ojca, a brat znêca³ siê nade mn±.

Jakie by³y pozosta³e czynniki?
- W szkole by³em wra¿liwszy ni¿ inni ch³opcy i dlatego czêsto przezywali mnie, na¶miewali siê ze mnie. Nie mia³em ochoty bawiæ siê z kolegami. Nie uprawia³em te¿ sportu, bo kiedy widzia³em ojca i brata, którzy z jednej strony bardzo lubili sport, ale z drugiej nienawidzili siê, uzna³em, ¿e sport jest g³upi i nie bêdê siê za to bra³. I wreszcie, kiedy mia³em piêæ lat, wprowadzi³ siê do nas przyjaciel rodziny - wujek Pit, który by³ s³ynnym graczem futbolowym. Mieszka³ z nami przez pewien czas i by³ dla mnie wspania³y. Bawi³ siê ze mn±, wys³uchiwa³, pomaga³, opowiada³ ró¿ne historie. By³ dla mnie jak ojciec. By³ pierwszym doros³ym mê¿czyzn±, do którego bardzo siê przywi±za³em i którego pokocha³em.

Jednak nie robi³ tego bezinteresownie?
- Pewnego wieczoru zacz±³ mnie wykorzystywaæ seksualnie. Gdy opu¶ci³ nasz± rodzinê, tak st³umi³em te bolesne wspomnienia, ¿e przez 25 lat nie powraca³y. Jednak te piêæ czynników, o których wspomnia³em, sprawi³o, ¿e sta³em siê homoseksualist±. Taka jest moja osobista historia. Pracujê teraz z tysi±cami kobiet i mê¿czyzn i ka¿da historia jest inna, ale mo¿na odnale¼æ w nich pewne podobieñstwa.

Jakie s± te podobieñstwa?
- Generalnie w dzieciñstwie ch³opcy maj± zbyt s³ab± relacjê z ojcem, a zbyt blisk± z matk±. Dziewczynki odwrotnie. Dlatego oddalaj± siê od rówie¶ników tej samej p³ci. Po prostu czuj±, jakby nie nale¿eli do tej grupy. Je¿eli chodzi o wspólny czynnik biologiczny, to musimy stwierdziæ, ¿e te kobiety czy mê¿czy¼ni s± lud¼mi bardzo wra¿liwymi. Mogê daæ taki przyk³ad, ¿e gdy w rodzinie jest 10 dzieci i jedno z nich bêdzie szczególnie wra¿liwie, to zachodzi wielkie niebezpieczeñstwo, ¿e mo¿e staæ siê homoseksualist±. Wcale jednak nie graj± tu roli ¿adne czynniki genetyczne, tylko temperament dziecka i jego sposób percepcji.
Podzieli³em siê z pani± moj± osobist± histori± ¿ycia i mogê od razu przewidzieæ, co powie wielu homoseksualistów w Polsce: "O, jaki biedny facet! Ja mia³em bardzo dobr± rodzinê, dobrego ojca! A ten rozklei³ siê, rozp³aka³, bo mia³ z³± rodzinê!". Taka jest linia ich ¶rodowiska. Ale to, co mówi±, nie jest prawd±.

Dlaczego homoseksualizm jest promowany w Polsce i na ca³ym ¶wiecie?
- Teraz, w roku 2004, mówimy, ¿e wszêdzie widzimy homoseksualizm. A ja od ponad 30 lat obserwujê, jak krok po kroku, punkt po punkcie realizuje siê pewien program. Podam przyk³ad. Je¶li wrzucisz ¿abê do garnka z wod± i nastawisz gaz na ca³y regulator, woda siê zagotuje i ¿aba zdechnie. Ale je¶li wrzucisz ¿abê do garnka i bêdziesz delikatnie podkrêca³ p³omieñ przez d³u¿szy czas, ¿aba nie zorientuje siê, ¿e woda siê podgrzewa. Dopiero po bardzo d³ugim czasie "powie": "O, woda siê gotuje". Tak samo jest z promocj± homoseksualizmu. Od 30 lat trwa wielka wojna przygotowana bardzo drobiazgowo, krok po kroku. Promocja homoseksualizmu ma bardzo g³êbokie korzenie, wielk± si³ê oddzia³ywania, w³o¿ono w ni± bardzo du¿o pieniêdzy. Wchodzi do systemu edukacji, do towarzystw naukowych i polityki. Homoseksuali¶ci s± bardzo mocno eksponowani w mediach, sztuce i rozrywce. Widzimy te¿, ¿e promotorzy tych ruchów wchodz± do ka¿dej religii. Ka¿da religia jest od ¶rodka dzielona na tych, którzy akceptuj± homoseksualizm, i tych, którzy go odrzucaj±. Dlatego mo¿na powiedzieæ, ¿e teraz woda siê gotuje.

Czemu mia³a s³u¿yæ ta prowadzona przez 30 lat krok po kroku kampania?
- Celem jest kompletna akceptacja homoseksualizmu - wszêdzie - w religii, nauce, szkole, polityce. Promotorom kampanii chodzi o to, ¿eby na równi stawiaæ heteroseksualno¶æ i homoseksualno¶æ jako co¶ zupe³nie normalnego. I ¿eby nie by³o ¿adnych "prze¶ladowañ". Musi byæ szacunek i mi³o¶æ.

A co z szacunkiem i respektem dla osób takich jak Pan, ¶wiadcz±cych o tym, ¿e homoseksualizm to nabyta choroba, z któr± trzeba walczyæ i rugowaæ ze swego ¿ycia?
- Wa¿ne, by zrozumieæ tu pewn± ¿yciow± filozofiê. Wszystko postawiono w ten sposób, ¿e homoseksualista dzi¶ mówi: "Jestem osob± homoseksualn± - tu nie chodzi tylko o jakie¶ zachowania - to jestem ja, to jest moje wnêtrze, moja osobowo¶æ, Pan Bóg mnie takiego stworzy³ i muszê to zaakceptowaæ. A je¶li ty tego nie rozumiesz, to znaczy, ¿e mnie nienawidzisz. A je¶li nienawidzisz, to znaczy, ¿e nie jeste¶ prawdziwym chrze¶cijaninem, nie ukazujesz swoim ¿yciem mi³o¶ci Boga, jeste¶ diab³em i homofobem". Oni nie zauwa¿aj± ró¿nicy miêdzy tym, kim jestem, a tym, co robiê.

Pan jednak zdo³a³ uzdrowiæ swoje my¶lenie i wyszed³ na prost± ze swojej s³abo¶ci. Jak to siê sta³o?
- ¯y³em w czasach, kiedy wstydem by³o wypowiedzieæ nawet s³owo homoseksualizm. Nie mówi³o siê o tym tak jak teraz. Kiedy by³em ma³y, mia³em trzy marzenia. Nie wiem, sk±d one siê wziê³y, domy¶lam siê, ¿e od Boga. Moim pierwszym marzeniem by³o mieæ dobrego przyjaciela, który bêdzie mnie rozumia³, nie os±dza³, którego ja te¿ bym kocha³ i rozumia³. To marzenie siê spe³ni³o podczas studiów uniwersyteckich. Ja by³em ¿ydem, on by³ katolikiem. Prawdê mówi±c, przez niego spotka³em Jezusa. Czytaj±c razem Pismo ¦wiête, odkryli¶my, ¿e nasze fizyczne relacje zupe³nie nie przystaj± do woli Bo¿ej. Moim drugim marzeniem by³o podró¿owaæ po ¶wiecie, aby bawiæ ludzi i ich uczyæ. Przez wiele lat ¶piewa³em w chórze. Podró¿owali¶my po Stanach i po Azji. Tak spe³ni³o siê moje drugie marzenie.

A jakie by³o trzecie marzenie?
- O¿eniæ siê i mieæ rodzinê. Kiedy ¶piewa³em w chórze, spotka³em dziewczynê z Korei, która tañczy³a w zespole folklorystycznym. Czêsto razem koncertowali¶my. Pobrali¶my siê, ale na pocz±tku by³a katastrofa. Wtedy stan±³em wobec problemu, ¿e muszê wyleczyæ siê z homoseksualizmu. Modli³em siê do Boga, studiowa³em Bibliê, pomaga³em ludziom, wszystko po to, aby Pan Bóg zabra³ ode mnie moj± chorobê. Powróci³y cierpienia z dzieciñstwa i to by³o dla nas straszne i trudne. Zmaga³em siê przez cztery lata mojego ma³¿eñstwa, a¿ wreszcie zosta³em wyleczony z homoseksualnych sk³onno¶ci.

Czy ¿ona pomog³a Panu?
- Ona po prostu siê ze mn± nie rozwiod³a. Obecnie mamy trójkê wspania³ych dzieci.

Teraz stara siê Pan innych wydobyæ z homoseksualizmu. W jaki sposób Pan to czyni, przy pomocy jakich technik terapeutycznych?
- Od piêtnastu lat jestem psychoterapeut± i pomagam ludziom. 99,9 procent psychoterapeutów zupe³nie nie wie, w jaki sposób pomóc kobietom i mê¿czyznom, którzy maj± problem niechcianego poci±gu do tej samej p³ci. Napisa³em ksi±¿kê "Wyj¶æ na prost±" po to, aby powiedzieæ ludziom prawdê, czym jest homoseksualizm. Stosujê praktykê czterech kroków, by cz³owiek, który jest homoseksualist± czy biseksualist±, móg³ zmieniæ orientacjê p³ciow± na heteroseksualn±. W rzeczywisto¶ci nie ma homoseksualizmu jako takiego, tylko jest cz³owiek, który ma pewne odczucia. Trzeba zrozumieæ, w jaki sposób one siê rodz±, by pomóc wyleczyæ siê z nich.

Jakie s± te cztery kroki, stopnie wychodzenia z homoseksualizmu?
- Powiem pokrótce o trzech. Po pierwsze, trzeba zrozumieæ przyczyny powstawania poci±gu do osób tej samej p³ci. W ksi±¿ce wyszczególni³em dziesiêæ potencjalnych czynników, s± to m.in.: temperament, zranienia hetero- i homoemocjonalne, zranienia obrazu cia³a czy nadu¿ycia seksualne. Gdy kto¶ przychodzi do mnie z problemem homoseksualizmu, pomagam mu najpierw odkryæ i nazwaæ czynniki, które odegra³y rolê w jego przypadku. Nastêpnie staramy siê uzdrowiæ ka¿dy z tych czynników. Oczywi¶cie uzdrawianie tych ran nastêpuje w ró¿ny sposób u ka¿dej osoby. Stosujemy indywidualne podej¶cie do ka¿dego - przechodzenie przez ból i wspomnienia z przesz³o¶ci. Trzeba od nowa ustawiæ dobre relacje. Punkt trzeci to do¶wiadczenie zdrowej mi³o¶ci pomiêdzy osobami tej samej p³ci, aby do¶wiadczyæ swojej to¿samo¶ci p³ciowej. Wszystko to zawar³em w ksi±¿ce "Wyj¶æ na prost±".

Co poradziæ rodzicom, którzy borykaj± siê z homoseksualizmem u swoich dzieci?
- Najlepiej by³oby jak najwc ze¶niej odkryæ u dziecka te zaburzenia. Je¶li twój syn jest zbyt s³odki, zbyt mi³y - b±d¼ ostro¿ny, ch³opcy tacy nie s±. Sprawiaj± k³opoty, niszcz± rzeczy, przedrze¼niaj±, s± opryskliwi. Je¶li twoja córka nie lubi ubieraæ siê w sukienki, odrzuca swoj± kobieco¶æ, nie bawi siê z innymi dziewczynkami - b±d¼ uwa¿ny. Je¶li twój syn chodzi do szko³y podstawowej, jest w wieku 6-11 lat i czuje siê bardziej swojsko w towarzystwie dziewczynek - uwa¿aj. To mog± byæ niektóre ze zwiastunów homoseksualizmu. Je¶li ch³opak jest odrzucony przez ojca lub sam odrzuca ojca, jest to bardzo niebezpieczne. Je¶li np. ojciec lubi sport, a syn tylko sztukê i na tej podstawie odrzuca ojca, to jest bardzo niebezpieczne. A je¶li córka odrzuca matkê, albo zbyt kurczowo siê jej trzyma, to s± te¿ niebezpieczne oznaki. Ojcowie, b±d¼cie dobrymi, mêskimi ojcami. Matki, b±d¼cie dobrymi, kobiecymi matkami. Kochajcie siê wzajemnie, rozmawiajcie z waszymi dzieæmi o p³ciowo¶ci - odpowiednio do wieku dziecka. W ten sposób wytworzycie poczucie, ¿e relacje p³ciowe miêdzy mê¿czyzn± a kobiet±, mê¿em i ¿on± s± czym¶ wspania³ym, bo stworzy³ je Pan Bóg.

Decyzja o wykre¶leniu homoseksualizmu ze spisu zaburzeñ psychicznych najpierw Amerykañskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, a potem ¦wiatowej Organizacji Zdrowia nie by³a oparta na przes³ankach naukowych. Proszê opowiedzieæ, w jaki zatem sposób siê to dokona³o?
- Decyzja o wykre¶leniu homoseksualizmu z listy chorób zosta³a podjêta na dorocznym Kongresie Psychiatrów Amerykañskich. Przez trzy lata, od 1970 do 1972 roku, kiedy podejmowano problem homoseksualizmu, aktywi¶ci homoseksualni wpadali na te spotkania i rozbijali je. Krzyczeli: "Przestañcie nas zabijaæ, wy nas nienawidzicie". To po prostu niewiarygodne, ¿e takie rzeczy dzia³y siê na dorocznym zje¼dzie psychiatrów. Naukowcy byli pora¿eni i obezw³adnieni. Równolegle homoseksuali¶ci prowadzili tak¿e kampaniê skierowan± do wszystkich psychiatrów. Wydali na to miliony dolarów. I popatrzmy, co siê dokona³o. Wykre¶lenie homoseksualizmu z listy chorób dokona³o siê nie w oparciu o badania naukowe, tylko pod wp³ywem d³ugotrwa³ej kampanii. Naukowcy powiedzieli: "Homoseksuali¶ci to biedni ludzie, cierpi±cy, a my doprowadzamy ich do szaleñstwa. Nie opierajmy siê teraz na badaniach, tylko zag³osujmy, czy chcemy, aby homoseksualizm by³ na li¶cie chorób, czy nie". I odby³o siê g³osowanie. Jak w nauce mo¿e siê odbyæ g³osowanie? Przecie¿ to absurd! Kiedy w grudniu 1973 roku na Kongresie podpisano, ¿e w wyniku g³osowania skre¶lamy homoseksualizm z listy chorób, na drugi dzieñ w ka¿dej gazecie ogromne tytu³y krzycza³y: "Naukowcy powiedzieli, ¿e homoseksualizm jest czym¶ normalnym".

Dziêkujê za rozmowê.




Czasami dyskutujê z osobami z drugiej strony barykady i zazwyczaj odsy³anie do literatury nic nie daje, lepiej mieæ konkretn± linkê któr± mo¿na podes³aæ na gg do pewnej osoby (tudzie¿ umie¶ciæ na forum).
A przegl±danie setek stron w ró¿nych tematach gdzie tocz± siê te¿ dyskusje odbiegaj±ce od g³ównego w±tku mija siê z celem.
musia³by¶ zaznaczyæ w tytule tematu ¿e ma byæ tylko na linki ¼ród³owe, bo i tak bêd± dyskusje od Sasa do Lasa
Temat z za³o¿enia mia³ byæ w stylu "Podstawy - bez tego ani rusz.". Generalnie same linki, konkrety, bez ¿adnych dyskusji, do tego s± inne tematy.
Dlatego sugerowa³bym przypiêcie go by nie zagin±³ w g±szczu innych, a mo¿e kto¶ od czasu do czasu zarzuci czym¶ ciekawym.
Resposnes to veggie propaganda

Playlista z³o¿ona z filmów obalaj±cych mity wegetarianizmu





Na dobry pocz±tek - mit rajskiej Szwecji. Og³upieni propagand± ludzie uwa¿aj±, ¿e to istny Eden w Europie, ludzie s± przeszczê¶liwi, gospodarka nie ma sobie równych. Sponsorowane "badania", rankingi w których Szwecja wygrywa jesli chodzi o poziom ¿ycia itp a pomijaj±ce wiele faktów (jak zad³u¿enie kraju-zreszt± problem wszystkich socjalistycznych krajów) s± wykorzystywane przez po¿ytecznych idiotów, a tak¿e osoby celowo manipuluj±ce lud¼mi.


pokaz mi nie zadluzony kraj

Resposnes to veggie propaganda

Playlista z³o¿ona z filmów obalaj±cych mity wegetarianizmu

Mega chujowe wykonanie, kole¶ za ten swój pedalski g³osik i akcent powinien zostaæ powieszony za jaja. Móg³ daæ napisy buc pierdolony.
Aspekty ekonomiczne energetyki j±drowej

Czy w Polsce wiatr wystarczy zamiast elektrowni atomowych?
Kongresmen Ron Paul nt. skuteczno¶ci prywatnej s³u¿by zdrowia nad modelem socjalnym
Obalanie mitu zbawiennej roli "Planu Balcerowicza"
http://www.lewica.pl/?id=20963
tu to samo w uproszczeniu
http://edmunddantes.salon...-dwoch-kadencji
  • zanotowane.pl
  • doc.pisz.pl
  • pdf.pisz.pl
  • szamanka888.keep.pl
  •  

    Powered by WordPress dla [WIEÅ»A WIDOKOWA JAGODA]. • Design by Free WordPress Themes.