ďťż
Motörhead zakończył nagrania i wybrał tytuł

WIEĹťA WIDOKOWA JAGODA


Legendarne trio Motörhead zakończyło już sesję nagraniową kolejnej płyty. Premiera krążka nastąpi pod koniec 2008 roku. Leemy Kilmister wybrał już tytuł nowego studyjnego dzieła jego zespołu.

Następca wydanego w 2006 roku albumu "Kiss Of Death" będzie nosić tytuł "Motörize". W Europie krążek wyda niemiecka wytwórnia SPV. Piosenki nagrano w należącym do zaprzyjaźnionego z Lemmym lidera Foo Fighters, Dave;a Grohla, Studio 606 w kalifornijskim Northridge.

Przypomnijmy, że w 2009 roku swoją premierę będzie mieć film dokumentalny o liderze Motörhead, zatytułowany po prostu "Lemmy". Za obraz odpowiadają Greg Olliver i Wes Orshoski. O Lemmym wypowiedzą się m.in.: Slash, Dave Grohl, Mick Jones (The Clash), Alice Cooper, Steve Vai i zapaśnik Triple H. Całość zostanie nakręcona na taśmie 16-milimetrowej. Zwiastun dokumentu znajduje się tutaj.

Miałem rzucić już ostatnio, aczkolwiek nie chciało mi się tłumaczyć z angielskiego, wiec poszedłem na łatwiznę i poczekałem na njus z naszego podwórka Niestety forum Motörhead od dobrych kilku dni/tygodni jest nieczynne więc trudno o jakieś większe i sprawdzone wiadomości (co do płyty czy też samej trasy).

Jeżeli chodzi o samo wydawnictwo, na pewno skopie dupę, zastanawia mnie tylko jak będzie wyglądać okładka (praca z Petagno dobiegła końca, więc możemy spodziewać się czegoś innego niż zwykle, przynajmniej tak mi się wydaje i o ile dobrze pamiętam co i jak ).

Sesja z nowego albumu:
Mina, ciuchy Lemmiego z pierwszego screena to mistrzostwo świata


To pozostaje czekać na kolejny mistrzowski album mistrzowskiej kapeli...
Każdy ich kolejny album jest zupełnie inny i utrzymany w innej stylistyce niż poprzedni. Chłopaki nie boją się eksperymentować z innymi gatunkami muzycznymi, używać oryginalnych instrumentów czy tworzyć concept albumów. Ciekaw więc jestem czy nas zaskoczą tym razem!
kiss of death ... slabiutka plyta , mam nadzieje ze nowa nie bedzie tak nudna i przewidywalna i moze bedzie wiecej jakis lepszych partii gitarowych

[ Dodano: 05-06-2008, 21:58 ]


a mógłbyś ziggy go jako-tako przetłumaczyć? bo mój listink jest raczej pur.
Jeżeli się nie mylę to kalka naszego dowcipu o Jasiu, któremu śmieciarz przejechał żabę jak to określił znajomy:

angole z dżołkami są lata świetlne za nami, na bonusowym dysku do Inferno w filmiku "Guts & Glory - the Motorhead story" jest przerywnik favourite jokes czy cos takiego i każdy z nich sadzi tak denne dowcipi, że żal dupę ściska

EDIT


USA: Aug 26 - Germany: Aug 29 - Europe: Sept 1

Jeżeli się nie mylę to kalka naszego dowcipu o Jasiu, któremu śmieciarz przejechał żabę
dokladnie tak
więc jakże ten dowcip brzmi, bo być może mam sucharkowe zaległości...
lemmy to tak powiedzial mniej wiecej

o 4 rano policjant widzi malego dzieciaka
-co ty tu robisz?
-szukam kurwy?
-ile masz lat?
-9
-no to na co ci kurwa?
-chce miec chorobe?
-jaka chorobe?
-weneryczna
ale po co ci taka choroba?
bo jak ja ja bede mial to wyrucham opiekunke a opiekunke wyrucha ojciec, pozniej mama zalapie bo wyrucha ojca i wkoncu matka pusci sie z ogrodnikiem a tego skurwysyna chcialem dorwac bo zgniotl mi zabe
iście diabelskie poczucie humoru. Danke kamerade!
Dobry kawał, może jestem do tyłu, ale go nie słyszałem...
jesteś jeszcze za angolami :|
ekhm, ekhm, SPIERDALAJ!!!
Motörizer, tracklista:

(Teach You How To) Sing The Blues
Time Is Right
Heroes
Runaround Man
English Rose
Rock Out
1000 Names
When The Eagle Screams
Don't Die Ashamed
Back On The Chain
Buried Alive
Lubie tego starego chuja Lemmy-ego. Gad ale z klasą.
Motorhead jedna z najlepszych kapel Rock'n'Roll - owych starej generacji. Takie kawałki jak March or Die czy 1916 lub Love my Forever(dla zakochanych) i jeszcze wiele innych , które są znakomite. Motorhead występował o ile dobrze pamiętam razem ze Skrewdriverem i wieloma innymi wielkimi tego świata. Muzyka Motorheadu przypomina mi nie oheblowaną deskę, ale to właśnie jej szorstkość daje jej takiego uroku. Prosta muzyka dla prostych ludzi. Nie wiele jest rzeczy które kocham na tym padole , ale Motorhead na pewno się do nich zalicza, jest w panteonie ukochanych kapel zaraz przy tronie! v Tron zajmuje Metallica !
Riposter, przeciez Lemmy to ćpun Ćpun to gorzej od żyda!

Riposter, przeciez Lemmy to ćpun Ćpun to gorzej od żyda! Toż to mówię że stary chuj , ale lubię muzę MOTORHEAD i tego gada.
http://www.spv.de/eng/news.html -> najedzcie na logo, będzie krotki sampel z nowego albumu.

Edit:
Trzy numery, które były w audycji Bruce Dickinsona:
http://pl.youtube.com/watch?v=ourQER53wH4 - Roundaround Man
http://pl.youtube.com/watch?v=0NxU6BKMZPU - Rock Out
http://pl.youtube.com/watch?v=9WHSowABBA8 - 1000 Names Of God
no to kurwa juz slucham!!

Play: Motörhead - Runaround man "Motörizer"

LEMMY, a documentary that follows Motörhead’s frontman Lemmy Kilmister on the road and into his home, will premiere at the 2010 South By Southwest Festival in Austin, Texas, this March.
w końcu, teraz czekać tylko na jakaś dobra kopie, a najlepiej dvd.


 

Powered by WordPress dla [WIEĹťA WIDOKOWA JAGODA]. • Design by Free WordPress Themes.